O nás

Odvoz a likvidace odpadu v rámci Prahy a okolí

Rychlé dodání, výhodná cena a kvalitní služby

Jsme nákladní kontejnerová doprava, která odváží odpad od různých stavebních firem i soukromníků a vyklízí objekty, jako jsou školy nebo třeba kanceláře. Zabýváme se svozem odpadu i dopravou stavebních materiálů, demoličními pracemi středního rozsahu a odbornou likvidací odpadu. Naše firma, která působí na Praze 7, existuje už od roku 1996. Jsme schopni odvézt odpad z rekonstrukcí i vyklízení bytů, domů, pozůstalostí i sklepů – a to i ve větším rozsahu.

Jak svoz odpadu probíhá?

Přistavíme vám kontejner a vy si buďto sami naložíte odpad, nebo naši firmu požádáte o nakládku. Tu provádíme ručně, nebo pomocí strojního nakladače. Jakmile akci dokončíme, vydáme vám tzv. „potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění“, které bývá pro kolaudaci nezbytné. Máme k dispozici veškerá oprávnění pro manipulaci s odpady a na požádání vám je rádi předložíme.

Disponujeme kontejnery od 3 až do 12 m³

Máme kontejnery o objemu 3 m³ s nosností 3,5 t, které slouží na odvoz suti, střešních krytin, dřeva či železa a o objemu 6 a 12 m³ k odvozu směsného a komunálního odpadu. Rozměr vždy závisí na požadavcích zákazníka a množství odpadu.

picture